Panel eWind

Enervent eWind – Ulepszona automatyka centrali wentylacyjnych w atrakcyjnych cenach

 

Automatyka eWind opiera się na algorytmie zaprojektowanym do zarządzania wymagającym klimatem wewnętrznym. Dzięki temu automatyka eWind jest niezwykle kompleksowym rozwiązaniem umożliwiającym harmonizację klimatu wewnętrznego na wiele sposobów. Jedną z jej standardowych funkcji jest zwiększenie wydajności sterowania poziomem wilgotności. Automatyka odpowiada także za sterowanie grzaniem i chłodzeniem w systemach wentylacyjnych Enervent. eWind może także zostać podłączony do otwartych systemów automatyki budynków. Opcjonalnie, system można wzbogacić także o magistrale komunikacyjne KNX i Modbus RTU.

Aplikacja ENERVENT eWind umożliwia sterowanie centralą wentylacyjną Enervent z panelem sterowania eWind. Centrala w standardzie wyposażona jest w moduł Wi-Fi, dzięki czemu można sterować urządzeniem bezpośrednio ze smartphone!

Sterować można lokalnie bez dostępu do Internetu przez wewnętrzną sieć WiFi wytwarzaną przez moduł lub zdalnie przez Internet.

Pobierz aplikację eWind już dziś i przejmij kontrolę!

Rozwiązywanie problemów:

W przypadku wystąpienia nienormalnej sytuacji podczas parowania, użyj magnesu resetującego dostarczonego z urządzeniem. Przytrzymaj magnes przy module WiFi, aż wskaźnik LED wyłączy się na chwilę na kilka sekund. Po zresetowaniu moduł WiFi powinien powrócić do stanu nieodebranego (patrz kod LED). Resetowanie może zająć do 60 sekund.

UWAGA! Moduł WiFi obsługuje tylko sieci bezprzewodowe działające na częstotliwości 2,4 GHz. Częstotliwości 5 GHz nie są obsługiwane. Upewnij się, że Twoja sieć bezprzewodowa działa na częstotliwości 2,4 Ghz w ustawieniach routera WLAN.

Kody LED modułu WiFi:

Moduł WiFi nie ma zasilania.

Sprawdź połączenie i spróbuj zresetować moduł za pomocą magnesu resetującego.

Moduł WiFi jest niesparowany i znajduje się w stanie uśpienia.

Moduł Wi-Fi nie został jeszcze sparowany z telefonem i automatycznie przeszedł w tryb uśpienia z powodu braku aktywności. Ponownie aktywuj moduł za pomocą jednej z alternatyw:

  1. Przeciągnij bok modułu magnesem resetującym przez 30-60 sekund.
  2. Wyłącz moduł, odłączając i ponownie podłączając kabel.
  3. Naciśnij przycisk ECO na panelu eWind.

Moduł WiFi jest niesparowany i generuje tymczasowy punkt dostępu WiFi

Moduł Wi-Fi nie został jeszcze sparowany z telefonem i czeka na sparowanie z urządzeniem. Uruchom aplikację eWind w telefonie i postępuj zgodnie z instrukcjami parowania.

Moduł WiFi jest aktywny i próbuje dołączyć do sieci bezprzewodowej

Moduł WiFi został sparowany z telefonem i próbuje połączyć się z siecią bezprzewodową wybraną podczas parowania.

Moduł WiFi jest aktywny i pomyślnie dołączył do sieci bezprzewodowej

Moduł WiFi został sparowany z telefonem i pomyślnie dołączył do sieci bezprzewodowej wybranej podczas parowania.

Moduł Wi-Fi jest aktywny i obsługuje własną (wewnętrzną) sieć bezprzewodową (brak aktywności zewnętrznej)

Moduł WiFi został sparowany z telefonem. Moduł pracuje w trybie lokalnym w obrębie własnej sieci bezprzewodowej (SSID mist-ewind-xx) bez dostępu do internetu. Brak podłączonych aktywnych klientów. Ten tryb używamy tylko wtedy, gdy nie ma dostępnej bezprzewodowej sieci domowej.

Moduł WiFi jest aktywny i obsługuje własną (wewnętrzną) sieć bezprzewodową (aktywność)

Moduł WiFi został sparowany z telefonem. Moduł pracuje w trybie lokalnym w obrębie własnej sieci bezprzewodowej (SSID mist-ewind-xx) bez dostępu do internetu. Klienci są aktywni i połączeni. Ten tryb jest używany tylko wtedy, gdy nie ma dostępnej bezprzewodowej sieci domowej.

Żadne z powyższych

Nie możesz znaleźć kodu LED i próbowałeś już zresetować moduł WiFi? Niestety wydaje się, że Twój moduł WiFi może nie działać poprawnie. Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta w celu uzyskania pomocy.