LTR-3

LTR-3 jest korzystnym rozwiązaniem dla domów jednorodzinnych.  Jest jednostką przeznaczoną do montażu w poziomie, np. na strychu, co pozwala na oszczędność miejsca. Urządzenie można montować z drzwiami serwisowymi w górę, bok jeden lub drugi. Dzięki dobrej izolacji może być montowany zarówno w pomieszczeniach ciepłych jak i zimnych, jednak w przypadku spadku temperatury otoczenia poniżej -10°C, jednostkę powinno się dodatkowo zaizolować. Z urządzenia w podstawowej wersji nie trzeba odprowadzać kondensatu, ponieważ wymiennik odzyskuje wilgoć nawilżając powietrze nawiewane do pomieszczeń. W standardzie w urządzeniu wbudowany jest czujnik wilgotności co pozwala również kontrolować i dostosować wilgotność w pomieszczeniach.

W wersji podstawowej urządzenie jest wyposażone w wbudowaną elektryczną nagrzewnicę wtórną (wersja „E”). Opcjonalnie można zamówić urządzenie w wersji z kanałową wtórną nagrzewnicą wodną (wersja „W”) lub z wbudowaną wtórną nagrzewnicą elektryczną i kanałową chłodnicą wodną (wersja „E-CG”).

Centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła LTR-3 posiada króćce przyłączeniowe skierowane na boki i jest dostępna w prawej wersji obsługowej.

Centrala LTR-3 posiada dwie opcje sterowania – automatyka eWind (sterowanie za pośrednictwem aplikacji mobilnej i prosty panel sterowania w standardzie) lub bardziej zaawansowana automatyka eAir (sterowanie z każdego miejsca na świecie za pomocą web serweru oraz dotykowy, bezprzewodowy panel sterowania w standardzie).